опалення

Опалювальний сезон у Краматорську завершиться у кінці березня

Опалювальний сезон у Краматорську завершиться достроково. Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації провів оперативну нараду з питань житлового та комунального господарства.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Разом із теплопостачальниками обговорили поточну ситуацію, що склалася на підприємствах. З огляду на суттєве підвищення показників температури атмосферного повітря, вирішено, що опалювальний сезон у Краматорську завершиться у ніч з 28 на 29 березня. Це дозволить, також, заощадити на платіжках і мешканцям міста.

Разом із тим в управляючих компаніях міста наголошують — сплата за послугу з управління багатоквартирними будинками зі сторони мешканців вкрай низька. Поки що сподіваються, що мешканці знайдуть змогу покращити платіжну дисципліну, проте нагадують, якщо ситуація не зміниться, надавати послуги буде важче.

Усі комунальні підприємства міста входять у весну — прибирають у Краматорську, а також на територіях, що закріплені безпосередньо за різними КП. Закликають мешканців не залишатись осторонь — саме час навести лад на прибудинкових територіях. або ж разом із сусідами попрацювати над ліквідаціями невеликих стихійних звалищ.

У КП “Об’єднання парків культури та відпочинку” продовжують готувати парки міста до весни. Розконсервовують рослини та газони, доглядають за деревами, загалом роблять усе, щоб зелені насадження у паркових зонах і далі радували око мешканців міста та його гостей.