Онлайн-свято спорту в Краматорську: Олімпійський день з юними атлетами

Олімпійський день крокує Донеччиною! З метою пропаганди олімпійського руху, популяризації здорового способу життя, формування свідомого ставлення до занять фізичною культурою та спортом, в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня в місті Краматорськ відбулось онлайн – свято, учасниками якого стали 30 вихованців ДЮСШ.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

Хлопців і дівчат привітали заступник начальника управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради Ольга Дудіна, тренери – викладачі з боротьби греко – римської Загороднюк Ігор та Єрмаков Сергій, спортивної гімнастики Ліана Аракелян , баскетболу Олег Сосой та боксу Біжунов Володимир. Вони наголосили на тому, що проведення спортивних заходів сьогодні є можливим тільки завдяки героїчним зусиллям Збройних Сил України та відзначили для дітей важливість слідування олімпійським цінностям, якими є повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість та сміливість.

В рамках онлайн «Олімпійського уроку» юні спортсмени Краматорська взяли участь у вікторині, ознайомились з учасниками Олімпіади 2024 в Парижі та провели челендж «Тренер може, спробуй і ти!».

На згадку про свято діти отримали подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.