Олександр Гончаренко: “Нам всім потрібні гарні новини”

Керівник Краматорської міської ВА Олександр Гончаренко написав у Фейсбуці слова підтримки для мешканців громади, слова, які так потірбні зараз кожному краматорчанину.

“Нам всім потрібні гарні новини.

Якась череда тяжких новин за останній час, які забирають сили: Соледар, гвинтокрил, Дніпро, Краматорськ, землетруси.

Це не виснажує, це все просто переповнює втомою. Ти наче напхав у рюкзак каміння та підіймаєшся на свій поверх додому – відпочити. З кожним поверхом каміння все важче. Але ми продовжуємо підійматися, бо це шлях додому.

Ми всі чекаємо на гарні новини.

Зараз слова при зустрічі «як справи?» – це не вода, це не аби спитати. Ти дійсно хочеш знати, як справи у твоїх близьких чи знайомих. Ти сподіваєшся почути від них щось добре, якусь маленьку звістку – за що можна зачепитись, про що ти будеш думати, коли будеш підійматися на свій поверх додому.

Нас переповнювали емоції від Ізюма, від Лимана та Херсона. Ми як один – раділи як діти та плакали від болю. Але це були гарні новини, які здобули для всіх нас наші воїни. Ми тепер ховаємо радість від тих новин десь у закутку душі та іноді, потроху дістаємо, аби заспокоїти себе та підбадьорити – що все буде добре. Що все вдасться.

Гарні новини – це миті наших спільних перемог.

Вони приходять до нас, коли ми вже виснажені та знесилені. Коли ми в самій темряві, гарні новини дістають сірник, та запалюють його, аби підсвітити нам шлях.

Підтримуйте один одного. Спитайте близьких: «як справи?». Вони цього чекають. Ви цього чекаєте. Підбадьорюйте один одного.

Ми витримаємо, каміння стане легше, гарні новини запалять сірники.

Нам всім потрібні гарні новини”.