Оголошено конкурс «Молодий вчений року-2022»

Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголошено проведення щорічного конкурсу «Молодий вчений року-2022».

Конкурс налічує 5 тематичних блоків, у які входять 100 різних номінацій. Формат проведення конкурсу – онлайн.

До участі в конкурсі запрошують молодих вчених віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук. З положенням конкурсу, переліком номінацій та критеріями їх оцінювання детально можна ознайомитись на сайті: https://leaderscientist.ysc.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/Polozhennya_Molodyj_vchenyj_roku_2022.pdf.

Для участі в конкурсі необхідно до 01 березня 2023 року подати заявку в електронній формі за посиланням: https://leaderscientist.ysc.in.ua/vzyaty-uchast/

Наукові досягнення номінанта подаються за звітний рік (за підсумками 2022 року).

За результатами конкурсу в кожній номінації буде визначений один переможець (лауреат), загалом – 100 переможців (лауреатів).

Результати конкурсу будуть оголошені на офіційному сайті конкурсу та інформаційних ресурсах організатора, а також на офіційному сайті Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України до 20 травня.

За детальною інформацією звертатися до координатора конкурсу (Анна Гакман +380669777304; an.hakman@chnu.edu.ua).