Оголошено конкурс есе серед молоді на тему: «Відновлення та розвиток українського Донбасу»

Аби вшанувати пам’ять української громадської активістки, членкині АГРУ Ірини Прокопенко, Асоціація громадських радників України – Ukrainian Paralegal Association влаштовує всеукраїнський конкурс есе.

Ознайомитись із біографією та внеском Ірини Прокопенко можна у Вікіпедії: https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Прокопенко_Ірина_Миколаївна.

Метою конкурсу є виявлення та підтримка патріотично налаштованої молоді, підвищення її зацікавленості в питаннях відновлення та розвитку України, стимулювання до правозахисної та громадської діяльності.

Ми очікуємо отримати глибокі та прогресивні думки, які дозволятимуть помріяти про наш чудовий, відновлений та розвинений Донбас. Сподіваємося, вам вдасться подивитися на це питання з різних ракурсів, поділитися своїми емоціями та ідеями. Вони можуть стосуватися будь-якої складової життя, переплітатися з минулим або сучасним, сміливо дивитися у майбутнє, посилатися на визначних особистостей… Творіть! А ми готові підтримувати та ділитися вашим запалом і працею на користь України

Умови участі та етапи проведення конкурсу:

До участі в Конкурсі запрошуються молоді громадяни України віком від 14 до 35 років.

Формат подачі: текстовий, розміром не більше 2 сторінок формату А4.

В есе конкурсанти мають описати своє бачення розвитку та відновлення українського Донбасу в обраних сферах.

Реєстраційну інформацію та есе учасники мають надіслати до 20 березня 2023 року включно на електронну адресу paralegals.ukraine@gmail.com.

Оцінку есе та визначення переможців проводить Журі. Результати конкурсу будуть оголошені на сторінці АГРУ до 31 березня 2023 року.

Переможці та призери конкурсу нагороджуються Дипломами й отримають цінні подарунки та грошову винагороду в розмірі:

за зайняте І місце – 3000 грн;

за зайняте ІІ місце – 2000 грн;

за зайняте ІІІ місце – 1000 грн.

вимогами до написання та іншими деталями можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/Y3joEBC

Телефон для довідок: 0954351644

Запрошуємо українську молодь взяти участь у всеукраїнському конкурсі есе від АГРУ!