Один з центрів набору до Гвардії наступу працює у Краматорську, повідомляє міська рада Краматорська.
З його роботою сьогодні ознайомились керівництво місцевих військових адміністрацій.
“Рекрутингова кампанія до Гвардії наступу розпочалася минулого тижня, і вже понад 20 тисяч добровольців по всій країні подали заявки на вступ у 8 новостворених бригад”, – розповів очільник Донецької ОВА Павло Кириленко.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330111777_579433887381076_8502515175836126175_n-1024x682.jpg)
Він також наголосив, що мешканці Донеччини беруть активну участь у формуванні Гвардії — і, безперечно, зроблять свій внесок у визволення окупованих територій.
Для вступу до однієї з бригад майбутньої Гвардії наступу достатньо зателефонувати за номером гарячої лінії 080-010-00-20, або подати заявку через спеціально створений сайт https://storm.mvs.gov.ua
Залиште коментар
Розгорнути ▼