Обласна лікарня інтенсивного лікування з Маріуполя працює у Києві

Обласна лікарня інтенсивного лікування з Маріуполя тепер працює у Києві для маріупольців та переселенців з інших міст, повідомив у Фейсбуці начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

“Обласна лікарня інтенсивного лікування, яка успішно працювала у Маріуполі до окупації міста, розгорнула свою роботу в Києві. Колектив ОЛІЛу без перебільшення – героїчний. Медики достойно пройшли випробування, які випали на їхню долю під час знищення Маріуполя рашистами. Вони до останньої можливості допомагали людям, а після окупації міста змогли вийти на територію вільної України і зараз працюють для маріупольців та переселенців з інших окупованих міст Донеччини.

Вже зараз у Києві працює маріупольський перинатальний центр та онкологічний диспансер; ведуть прийом гастроентеролог, хірург, ревматолог, уролог, офтальмолог, травматолог, нейрохірург, кардіолог, кардіохірург, терапевт та сімейний лікар. У їхньому арсеналі – обладнання, евакуйоване з території області.

Сьогодні мав нагоду оглянути усю наявну матеріальну та технічну базу лікарні, поспілкуватися з колективом, обговорити проблеми та шляхи їх вирішення.

Розуміємо, що зараз найбільший скарб – це люди. Фахові, порядні і професійні. А тому, попри складнощі і перепони, перш за все намагатимемося зберегти колектив – після звільнення Маріуполя роботи у лікарів буде багато”.