Редакція Pro100Media оголошує конкурс до Дня захисту дітей 1 червня!
Фотографувати дітей – цікаво, легко і складно водночас. Вони щирі й емоційні, але повсякчас непосидючі. Поки навів камеру – малеча вже щезла з кадру. Проте світлини дітей завжди привертають увагу і збирають купу “лайків” у соцмережах. Поділіться знімками своїх дітей у нашому фотоконкурсі!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_8197-768x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound700290507-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_8129-768x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240525_141929_088-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound3955289271088876145-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9353-768x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000003485-734x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/14214-768x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0271-768x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-e625423eb8556f57861f08c519476c2d-V-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/77894DF6-5798-4201-8399-5B67DC4BF88A-683x1024.jpeg)
Умови участі:
Щоб взяти участь у конкурсі, про100 надішліть фото вашої дитини до нас, за допомогою спеціальної форми на нашому сайті. Підпишить фото ( Ім’я і вік дитини)
Підпишіться, щоб бути в курсі результатів конкурсу на нашу сторінку у Телеграм.
Фото приймаються до 4 червня.
Подарунки можемо надіслати тільки в межах України.
Залиште коментар
Розгорнути ▼