Редакція Pro100Media оголошує конкурс до Дня захисту дітей 1 червня!
Фотографувати дітей – цікаво, легко і складно водночас. Вони щирі й емоційні, але повсякчас непосидючі. Поки навів камеру – малеча вже щезла з кадру. Проте світлини дітей завжди привертають увагу і збирають купу “лайків” у соцмережах. Поділіться знімками своїх дітей у нашому фотоконкурсі!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/d081f348-2915-42b4-9b5c-27b886b11957-768x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound2256310215066540030-462x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20230807_221519_255-1024x1024.webp)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0016-768x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5688-682x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0484-768x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000026253-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound4396970104614729492-652x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound8820386703541579417.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound1851930784299811471-768x1024.jpg)
Умови участі:
Щоб взяти участь у конкурсі, про100 надішліть фото вашої дитини до нас, за допомогою спеціальної форми на нашому сайті. Підпишить фото ( Ім’я і вік дитини)
Підпишіться, щоб бути в курсі результатів конкурсу на нашу сторінку у Телеграм.
Фото приймаються до 4 червня.
Подарунки можемо надіслати тільки в межах України.
Залиште коментар
Розгорнути ▼