“Сьогодні підписав розпорядження про призначення Юрія Винокурова першим заступником голови ОДА, Ігоря Бойка — заступником голови ОДА та Ольги Мосіної — керівницею апарату ОДА”, – повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426427569_1842819652858039_5580587254242701887_n-1024x682.jpg)
Посади для цих людей нові, але робота в облдержадміністрації — зовсім не нова. Усі вони за роки роботи давно зарекомендували себе як надійні фахівці, які здатні вирішувати найгостріші проблеми.
“Вітаю колег із призначенням та бажаю плідної праці! Свої обов’язки знаєте — впевнений, що впораєтесь!” – наголошує Філашкін.
Залиште коментар
Розгорнути ▼