На Донеччині начальники районних військових адміністрацій, які сьогодні отримали книги, передадуть їх до пунктів незламності та гуманітарних хабів.
Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438096504_1892599621213375_18826106623667299_n_820x360.jpg)
«Книги, які сьогодні передали, — це не просто література, а наша зброя у війні за свідомість наших людей. Ворог витрачає шалені гроші на пропаганду, а ми маємо протиставити цьому правду. І ця правда має бути доступною для всіх охочих.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438059206_1892599914546679_1831719074499410413_n_820x360.jpg)
Ці книжки нам передав Центр захисту інформаційного простору України, а деякі з них були надруковані за рахунок обласного бюджету до початку повномасштабного вторгнення в рамках програми підтримки місцевого книговидання. Вони розповідають про нашу історію і сучасність, дають відповіді на складні й гострі питання.
Росіяни хотіли б, щоб наші люди отримували відповіді на ці питання від них. Але у вільній частині Донеччини українська книга є — і буде.
Залиште коментар
Розгорнути ▼