НЕЗЛАМНА Яна Степаненко виконала 1-й символічний удар у матчі «Шахтар» – «Зоря»

Футбольний клуб «Шахтар» запросив Яну Степаненко розвести м’яч у домашній грі проти луганської «Зорі». Організатори ділилися: це для них велика честь приймати героїню, про яку нещодавно дізнався чи не весь світ. Тренер «Шахтаря» Маріно Пушиш подарував Яні іменну футболку «НЕЗЛАМНА Яна» з її улюбленим номером – 8.

Нагадаємо, 13-річна Яна Степаненко втратила обидві ноги внаслідок російського ракетного удару по залізничному вокзалу в Краматорську у квітні 2022 року. А нині разом з нею на поле «Арени Львів» вийшов Олександр Кобзарев, який від початку повномасштабного вторгнення служив на Харківському напрямку у складі 125-ї бригади ТрО, а нині є керівником фонду UNBROKEN, що сприяє лікуванню, протезуванню та реабілітації українських військових і цивільних. ⠀

Нещодавно Яна за підтримки Олександра пробігла на протезах 5 кілометрів у рамках Бостонського марафону і вкотре довела всьому світові, що українці – НЕЗЛАМНІ! ⠀ Ця історія надихає всіх українців ніколи не здаватися й рухатися вперед – до нашої спільної перемоги!