негода у Краматорську

Негода в Краматорську: робота комунальників та підприємств у ліквідації наслідків

Комунальники обговорили наслідки негоди, що сьогодні знов завітала до Краматорська. Попри рясні опади, громадський транспорт у місті працює безперебійно. Над розчищенням доріг працює КП “ДРУАС”, у дворах — прибирають управляючі компанії. Частина вулиць та доріг закріплені за різними підприємствами й ті також активно долучаються до їх розчистки.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Ігор Єрмаченко, директор КП “ДРУАС” також доповів, що на підприємстві, коли дозволяла погода, виконували аварійний ремонт доріг: залатали міст на виїзді в сторону Слов’янська, виконали ремонт привокзальної площі, вулиці Проїзної, зараз планують взятися за вулицю Шкільну. На підприємстві приділяють увагу розчищенню стічних колодязів, аби вода не стояла на дорогах.

КАТП-052810, коли дозволяла погода, працювали над ліквідацією стихійних звалищ. Микола Омелюх, директор підприємства вкотре нагадує краматорцям — за організацію стихійних звалищ передбачена адміністративна відповідальність!

Тепловики й водоканалівці в щоденному режимі працюють над ліквідацією поривів на мережах. У КП “Міськсвітло” нагадують, що пізніше ввімкнення зовнішнього освітлення система робить самостійно, з огляду на час заходу сонця. Це підприємство також виконало роботи з встановлення кнопки переривання руху автотранспорту на світлофорі біля дитячої лікарні — тепер пішоходам стане зручніше перейти дорогу, а червоний сигнал світлофора для водіїв не горітиме сам по собі.