Шановні краматорці, у місті йде дощ при мінусовій температурі — для дорожників це одні з найгірших можливих погодних умов, проте КП ДРУАС, управляючі компанії та інші комунальні організації — працюють, – повідомляє Краматорська міська рада.
«Для подолання такого рода стихії нам знадобиться деякий час! Просимо всіх пішоходів (особливо літніх людей) та автомобілістів за можливості максимально обмежити рух дорогами та тротуарами!», – наголошують на підприємстві.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406478501_746233654212421_8381371637848936673_n-768x1024.jpg)
Комунальна техніка яка вже пройшла основними шляхами міста і зараз працює над забезпечення проїзду селищ.
«Комунальники продовжують роботи по обробці основних автодоріг селища Ясногірка піщано-сольовою сумішшю.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406814823_746233837545736_7990117244541385848_n-768x1024.jpg)
Також, управляючі компанії у Краматорську долучаються до боротьби з ожеледицею.
«Зранку наші двірники взялися до роботи — просипають піском внутрішньодворові проходи, підходи до підʼїздів та майданчиків по збору відходів», – діляться в УК Добробут-Краматорськ.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406805730_746233787545741_695760985962825776_n-768x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼