Навів ракетний удар окупантів по «RIA PIZZA»: мешканця Краматорська засуджено до довічного ув’язнення

Мешканця Краматорська, який навів ракетний удар окупантів по «RIA PIZZA», засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Суд встановив, що чоловік, який працював на газотранспортному підприємстві, був завербований для виконання завдань на користь держави-агресора. 27 червня 2023 року до нього вчергове звернувся «начальник відділення розвідки командування вв мвс днр». Він поставив перед так званим агентом завдання щодо перевірки інформації про наявність українських військових у «RIA PIZZA» в м. Краматорську.

Засуджений погодився на пропозицію. У центрі міста він помітив на парковці автівки з військовими номерами та самих військових у закладі харчування. Записав два відео, які одразу надіслав співрозмовнику в месенджер «Telegram». Аби ніхто не помітив його зацікавленості локацією, усі свої дії чоловік старанно приховував від сторонніх очей.

Через деякий час після відправки записів по цьому закладу представники держави-агресора нанесли удар з ОТРК «Іскандер M», внаслідок чого загинуло 13 людей та поранено 64, у тому числі діти.

Прокурори Донецької обласної прокуратури довели в суді провину мешканця м. Краматорська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, 27 червня, окупанти завдали ракетного удару по Краматорську. Одна з ракет влучила у ресторан Ria Pizza.