Команда Краматорської міської організації Червоного Хреста продовжує допомагати мешканцям міста та переселенцям. Так, волонерами організації була доставлена гуманітарна допомога самотнім людям похилого віку.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331424390_916193789811605_8081017699929218128_n-768x1024.jpg)
“Краматорськ на даний час є прихистком багатьом мешканцям з інших міст, де більш небезпечно. Наша ціль у цьому місяці — підтримати та надати допомогу внутрішнього переміщеним особам, які залишилися без своїх домівок та самотнім особам похилого віку.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331493807_906383620555480_5400579345305304402_n.jpg)
Наша команда поруч, ми разом, ми не залишимо на одинці з бідою.
Дуже приємно чути “Дякую”, це нас надихає та дає сил працювати, і розуміти що ми потрібні”, – розповіли на сторінці організації у Фейсбуці.
Залиште коментар
Розгорнути ▼