Наразі в Донецькій області комендантська година діє з 21:00 до 5:00

Навесні та влітку час комендантської години не зменшуватимуть. Про це повідомляє PRO 100 Media.

Можливість пересуватися цивільним особам в цей час обмежена. Натомість ремонтним бригадам (дорожні, комунальні служби та ін.) видаються перепустки аби ті могли вчасно зробити необхідні роботи.
Змін щодо комендантської години не планується як це було в минулому році. Навесні та влітку комендантська година лишиться в тих самих межах, що й зараз. До того часу, коли не покращиться військова ситуація на території області. Про це журналістам заявив директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Ігор Бойко.

На території Донецької області зараз склалася непроста ситуація, тому Донецька обласна військово-цивільна адміністрація надає військовим більше можливостей аби вони більше часу вночі могли безпечно пересуватися разом із технікою. Наразі громади області дуже наближені до лінії фронту. Існує велика вірогідність пересування ворожих ДРГ. В нічних час правоохоронці та військові можуть легше та оперативніше встановити, хто пересувається автошляхами.