Піротехніки ДСНС обстежують території навколо храмів на деокупованих територіях, адже мінна загроза чатує усюди й церкви не є виключенням. Піротехнічні групи Служби порятунку ретельно перевіряють кожен клаптик землі, виявляючи та знешкоджуючи смертоносні боєприпаси.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438087673_843351817833558_1202811171646809833_n-1024x683.jpg)
Цього разу піротехніки обстежили територію навколо храму у деокупованому м. Лиман, вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Такі заходи проводяться для того, щоб свято Великодня пройшло безпечно.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438094212_843351827833557_1635791410072716253_n-1024x683.jpg)
Також минулої доби піротехнічні підрозділи ДСНС 35 разів залучались до обстеження територій Волноваського, Покровського та Краматорського районів. В результаті кропіткої праці було виявлено 29 одиниць вибухонебезпечних предметів на загальній площі 27,21 га. Всі знахідки були вилучені та знищені встановленим способом.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438163059_843351841166889_1629918948018899172_n-1024x683.jpg)
Вкотре нагадуємо основні правила поводження під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів:
- не підіймати покинуті предмети з землі;
- не наближатися до підозрілих предметів, боєприпасів, їхніх уламків, військової техніки;
- дивитися під ноги;
- якщо побачили небезпечний предмет – телефонуйте за номером “101”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼