“Найгарячіші пропозиції ринку праці: Топ-10 вакансій у Краматорську

Питання працевлаштування є важливим при будь-яких умовах. Під час повномасштабної війни воно стало нагальним для багатьох людей. В Краматорську від 24 лютого 2022 року спостерігається стрімке скорочення попиту на робочу силу. Більшість підприємств нашого міста релоковані та вже почали нове життя в інших містах України. Проте ситуація на ринку праці Краматорська не є критичною, про що свідчить наявність вакансій на сайті Державної служби зайнятості. Сьогодні «Рro100Media» проаналізує цей ресурс та наведе топ-10 вакансій в прифронтовому Краматорську.

Також, нагадуємо, що Донецький обласний центр зайнятості в Краматорську знаходиться за адресою бульвар Краматорський, 41; контактний телефон: 0-800-33-61-67

Як знайти ресурс?

По-перше, в пошуковому полі вводимо наступне посилання: https://jobportal.dcz.gov.ua/

По-друге, на сайті обираємо Донецьку область, Краматорський район та Краматорську громаду. За необхідності обираємо вид діяльності, галузь та рівень заробітної плати. Надалі, виконуємо пошук.

За результатами роботи системи Державної служби зайнятості в Краматорську сформований наступний топ-10 актуальних вакансій.

  1. Керуючий магазином з власним авто (Роботодавець: М’ясник, ГК. Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: 30 000 грн)
  2. Бариста (Роботодавець: Кофейня#1. Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: 13 000 грн)
  3. Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець (Роботодавець: 23 ОМПБ 56 ОМПБр. Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: 20 000 грн)
  4. Менеджер з продажу (Роботодавець: Сергеева Н.В., ФОП. Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: 17 000 грн)
  5. Фахівець по роботі з юридичними особами (Роботодавець: Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ). Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: договірна.)
  6. Стрілець, помічник гранатометника (Роботодавець: 23 ОМПБ 56 ОМПБр. Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: 20 000 грн)
  7. Водій (Роботодавець: 23 ОМПБ 56 ОМПБр. Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: 20 000 грн)
  8. Чат-менеджер у шлюбне агентство (Роботодавець: LUXURY agency. Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: 26 000 грн)
  9. Сортувальник (Роботодавець: Укрпошта. Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: 8 500 грн)
  10.  Продавець-консультант в магазин (Роботодавець: Аврора, мультимаркет. Вид зайнятості: повна. Заробітна плата: 9 100 грн)