Катерина Шинкаренко загинула 22 лютого 2024 року. Лише нещодавно тіло захисниці та інших захисників вдалося повернути додому.
На фронті загинула військова з Краматорська 30-річна Катерина Шинкаренко. Її життя обірвалося 22 лютого 2024 року при відбитті прориву ворога, при відході ЗСУ з Авдіївки, Ласточкине-Сєвєрне.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438108055_3710745292536733_2200235307284818637_n.jpg)
Бойова ситуація склалася так, що тіла загиблих, в тому числі Катерини, лишилися глибоко в тилу ворога, без можливості евакуації. Лише минулого тижня вдалося повернути їх додому. Про це інформує друг Катерини, очільник ГО «Східноукраїнський велоклуб «ТОР» Юрій Слобожанський.
«Закінчилися усі процедури. І тепер, так би мовити, офіційно. З сумом повідомляю, що Шинкарнеко Катерина Сергіївна, позивний „Віскі“, Катруся, снайпер взводу снайперів 53-й ОМБР, нагороджена орденом „За мужність“ ІІІ ступеня, відзнакою ГШ „Золотий хрест“ та відзнакою МОУ „Хрест доблесті“, уродженка Краматорська — на „щиті“. На завжди 30-ть», — пише Слобожанський.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437736055_3710745615870034_9135685556028760373_n-785x1024.jpg)
«Катя з Краматорська. Я ніколи не бачила жінок, які воюють. Катя воювала. У Каті маленька дитина. Нещодавно ми збирали голоси на підтримку Каті, щоб купити їй щось корисне. Я писала їй, часто писала, бо те, що робила вона жодна зі знайомих дівчат не робили. Катя вбивала ворога», — пише у соцмережах Христина Зозуля.
Поховання Катерини Шинкаренко відбудеться у місті Острог. Дату і час повідомлять додатково.
У жінки лишився син Денис та чоловік. Фінансово підтримати родину загиблої можна на карту чоловіка Катерини Андрія Божка: 5168 7456 3988 1801
Залиште коментар
Розгорнути ▼