На війні загинув військовослужбовець зі Словʼянська Олександр Харитонов

Сьогодні, 7 червня, провели в останню путь офіцера групи планування десантно-штурмового батальйону в/ч А2582 Олександра Харитонова, – повідомляє Вадим Лях.

Молодший лейтенант Харитонов загинув 1 червня в бою під Вовчанськом Харківської області, до кінця виконавши святий обовʼязок по захисту України.

Йому назавжди залишиться 22 роки.

Олександр народився у Словʼянську 2 листопада 2001 року. Закінчив ЗОШ №8.

Вчителі говорять про нього як про блискучого учня, переможця багаточисельних олімпіад. Друзі – як про гарного товариша, надійного, веселого, з безліччю планів та любовʼю до життя.

Після школи Олександр вступив до військово -юридичного інституту Харківського Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Повномасштабне вторгнення застало його у Харкові. Хлопець закінчував 4 курс університету, і, не роздумуючи, разом із однокурсниками приєднався до оборони міста, вступивши у ТРО.

З 2023 року паралельно із службою працював у харківському Державному бюро розслідувань (ДБР).

У жовтні 2023 року добровільно вступив до лав ЗСУ.

Незважаючи на молодий вік, Олександр Харитонов був справжнім командиром для бійців. Піклувався про кожного, користувався їхньою повагою як бойовий офіцер і Людина з великої літери.

За плечима 22-річного воїна – великий бойовий шлях від Запорізького напрямку до сходу країни. І кожний його крок він пройшов із честю.

У Словʼянську в Олександра залишилася мама. Він був для неї єдиним сином, гордістю і сенсом життя.

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким Героя.

Низькій уклін Ганні Миколаївні Харитоновій за сина-Героя.

Вічна пам’ять і слава українському Воїну!