На війні загинув військовослужбовець Олександр Верпека зі Слов’янська

Поблизу села Липці Харківської області 19 травня загинув солдат, старший механік-водій військової частини 3017 Національної гвардії України 37-річний Олександр Верпека зі Слов’янська Донецької області.

Про це повідомив начальник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях у Facebook.

Олександр народився 4 вересня 1986 року у Слов’янську, закінчив школу № 13, після чого одразу почав працювати. Часто виїжджав за кордон, де займався будівництвом, а згодом працював на розробці шлакової гори у Краматорську, останнім часом — на меблевій фабриці “Альфа”.

“Олександр був дуже щирим та доброзичливим. Майстром на всі руки — міг робити все, — пригадує його батько Анатолій Верпека. У нас він був єдиним сином. Це дуже важка втрата”.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Олександр разом з родиною виїхав до Кривого Рогу, а 4 січня 2024 був мобілізований до лав Національної гвардії України. Проходив службу у складі 3-ї окремої штурмової бригади “Спартан”.

За словами Вадима Ляха, військовий спершу служив в районі Роботиного на Запоріжжі, згодом — на Харківщині. Загинув внаслідок російського удару FPV-дроном.

Воїна поховали на Смольному кладовищі у Слов’янську. У нього залишилась дружина та трирічна донька.