Лиманщина у вогні. Рятувальники ліквідовують наслідки ворожих обстрілів

Вчора, 27 травня, внаслідок ворожих обстрілів Лиману виникли пожежі у лісі та у двох адміністративних будівлях за різними адресами. Протягом 26 травня у Лиманській громаді внаслідок обстрілів вигоріли 21,5 гектара лісової підстилки.

Про це у Facebook повідомила ДСНС Донеччини.

“Внаслідок обстрілу Лимана ліквідували пожежу на площі 0,5 га. Поблизу селища Щурове рятувальники ліквідували понад 7 годин масштабну пожежу у хвойному лісі. Вогнем знищені 15 га лісової підстилки. Крім того, в селі Яцьківка Краматорського району надзвичайники ліквідували загоряння лісової підстилки у хвойному лісі. Вогнем знищені 6 га лісової підстилки”, — йдеться у повідомленні.

Вчора внаслідок ворожих обстрілів Лиману виникли пожежі у лісі та у двох адміністративних будівлях за різними адресами. Рятувальники встановили, що відбувається горіння лісової підстилки та зруйнованих будівельних конструкцій будівель. З метою забезпечення безпеки особового складу під час гасіння лісової підстилки були залучені піротехніки ДСНС для обстеження лісу на наявність вибухонебезпечних предметів та можливості безпечного гасіння пожежі. Надзвичайники ліквідували загоряння лісової підстилки на площі 1,5 га та двох адмінбудівель на загальній площі 302 кв. м.

Того ж дня об 11:30 рятувальники 69 державної пожежно-рятувальної частини прибули на ліквідацію пожежі в приватному житловому будинку у Лимані. Надзвичайники об 11:45 ліквідували загоряння будинку на площі 30 кв. м.

27 травня внаслідок ворожого обстрілу пожежно-рятувальної частини у Лимані виникла пожежа господарчої споруди (колишня димокамера для тренування рятувальників). Надзвичайники ліквідували займання споруди на площі 160 кв.м. Інші будівлі пожежно-рятувальної частини не пошкоджені.

За даними ДСНС, від початку травня на території Лиманської громади сталось 46 лісових пожеж, 14 з яких — внаслідок російських обстрілів. Вогнем знищені понад тисяча гектарів лісової підстилки.