“Пташка” знову на Донеччині. Каже, що саме тут почуває себе, як вдома.
Про це у фейсбуці розповів військовослужбовець, поет та музикант з Краматорська Павло Вишебаба.
“Пташка знову на Донеччині в гостях. Каже, «я саме тут почуваюсь удома». Коли я влітку писав рядки «Прислухайтесь – у полоні ворожому чутно співи» з вірша «Моє покоління» я думав про неї та інших в‘язнів з Азовсталі. Тепер Пташка повернулась в Україну й заряджає всіх навколо своїм бойовим духом, невтомною енергією та любов‘ю до України. Неймовірна”, – зауважив Павло.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330104979_1384601568970615_7610729724513331546_n-845x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330486800_956042812471060_2545192125905147945_n-846x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼