вугледобувне підприємство

На Донеччині вугледобувне підприємство залишилась без електроенергії через відсутність договору на електропостачання

У Донецькій області без електроенергії залишилось вугледобувне державне підприємство “Добропіллявугілля-видобуток” через відсутність договору на електропостачання.

Про це на сайті повідомили у пресслужбі ДТЕК Донецькі електромережі.

“З 19 червня ДТЕК був вимушений обмежити електропостачання ДП “Добропіллявугілля-видобуток”. Причина відключення – закінчення терміну дії договору з постачальником “Укрінтеренерго” та відсутність договору про постачання електричної енергії з будь-яким іншим постачальником”, — йдеться у повідомленні енергокомпанії.

На сайті ДТЕК йдеться, що 11 червня ДТЕК Донецькі електромережі надіслав підприємству повідомлення про повне відключення.

“Відновлення електропостачання можливе лише після того, як ДП “Добропіллявугілля-видобуток” укладе договір з постачальником електроенергії”, — розповіли у ДТЕК Донецькі електромережі.

Що відомо про вугледобувне підприємство

У 2021 році ДТЕК достроково повернув з оренди державі об’єднання “Добропіллявугілля” через енергетичну кризу та вимушену зупинку підприємстваДо цього об’єднання входять п’ять вугільних шахт, які перебували в оренді у компанії ДТЕК з 2010 року.

За даними “Опендатабот, за темпами зростання збитків у 2023 році лідирує “Добропіллявугілля-видобуток” — зі 122 млн грн до майже 1,4 млрд грн за рік, тобто у 12 разів.