На Донеччині створено добровільну пожежно-рятувальну команду

У Покровську розпочала функціонування добровільна пожежно-рятувальна команда, яка складається з 16 сміливців, готових ризикувати своїм життям заради порятунку інших. Ця команда, оснащена всіма необхідними інструментами й спеціалізованою технікою та готова надавати посильну допомогу рятувальникам Донеччини.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.

Добровольці, які вирішили за покликом серця стати членами пожежної справи успішно пройшли навчання, отримали відповідні сертифікати та вже застосовують свої навички на практиці. На жаль на території Покровського району, є загиблі рятувальники, пам’ять про яких присутні вшанували хвилиною мовчання, героїв які віддали своє життя заради порятунку інших.

Створення добровільної пожежно-рятувальної команди у Покровській громаді надало змогу оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації та до прибуття основних сил розпочинати дії щодо локалізації надзвичайної події, а в деяких випадках – самостійно її ліквідувати. Це надзвичайно важливо, враховуючи постійні загрози та ракетні удари з боку окупаційних військ.