На Донеччині розпочато набір до штурмової бригади Нацполіції України «Лють»

Про набір добровольців до нового підрозділу оголосив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Руслан Осипенко під час брифінгу.

Номер «гарячої лінії» для мешканців Донеччини, які бажають приєднатися до лав «Люті», – 0 800 406 700.

Об’єднана штурмова бригада НПУ «Лють» входить до складу «Гвардії наступу» МВС разом з бригадами Нацгвардії та Державної прикордонної служби. Головне завдання підрозділу – визволення Донецька, Маріуполя та інших тимчасово окупованих населених пунктів, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

«Бійці підрозділу братимуть участь у штурмових діях, знищенні ворога, знешкодженні диверсійних груп, аеророзвідці, заходах територіальної оборони та стабілізаційних заходах на звільнених територіях тощо. Час повертати своє!», – зазначив начальник поліції Донеччини Руслан Осипенко.

На кандидатів, які пройдуть відбір, чекає високоякісна підготовка та гідне грошове забезпечення. Додатково будуть нараховуватися виплати, пов’язані з виконанням завдань з відсічі збройної агресії, а саме 30 тис. та 70 тис. гривень під час виконання бойових завдань.

Подати анкету можна онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ або звернутися до будь-якого територіального підрозділу поліції Донецької області.

“Бійці штурмової бригади Національної поліції “Лють” отримають високоякісну бойову підготовку та сучасне озброєння. Крім гідного матеріального забезпечення військові підрозділу матимуть всі соціальні гарантії працівників поліції, можливість навчатися в профільних вишах та продовжувати кар’єру в структурах Національної поліції”, – зазначив Руслан Осипенко.

Для детальної консультації телефонуйте на «гарячу лінію» 0 800 406 700.