20 лютого 2014 року — саме ця дата викарбувана на російській медалі «за возвращєніє Крима», саме в цей день розпочалася новітня російсько-українська війна, нагадав голова Донеччини Павло Кириленко.
“Росіяни окупували Крим, але спіткнулися об український спротив на Донеччині і Луганщині. Вісім років ми тримали лінію фронту, аж поки торік війну на собі не відчула вся країна”, – зауважив він.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331764086_997688424528848_5760642557881592274_n-1024x683.jpg)
За словами Кириленка, символічно, що у річницю повномасштабного вторгнення нові українські воїни прийняли присягу в Донецькій області. Вони битимуться за нашу свободу — і вони здобудуть перемогу в цій війні, що триває вже далеко не один рік.
“Знаємо, на що здатен ворог. Знаємо, як йому протистояти”, – додав голова Донеччини.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331521476_754170642894230_7895252724549092053_n-1024x683.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331775803_587677076274346_8649027950136751632_n-1024x683.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼