На Донеччині пошкоджено 25 цивільних об’єктів внаслідок обстрілу

Армія РФ завдала ударів по десяти містах, селах та селищах Донецької області за добу, пошкоджені 18 житлових будинків, заклад освіти, лінія електропередач.

Про це повідомили в поліції Донеччини, підсумовуючи атаки російського війська за 1 квітня 2024 року.

“Пошкоджені 25 цивільних об’єктів: 18 житлових будинків, адмінбудівля, будинок культури, заклад освіти, автомобілі, ЛЕП. Попередньо, люди не постраждали”, — йдеться у повідомленні.

Міста, села та селища Донецької області, які були під обстрілами

  • Дружківка, Торецьк,
  • Велика Новосілка, Гостре, Очеретине,
  • Віролюбівка, Дачне, Карлівка, Птиче, Стінки.

Як уточнили в поліції, по Торецьку військові РФ завдали авіаудару, руйнувань зазнали чотири приватні будинки.

По Дружківці, де напередодні частково зруйнований будинок культури, за уточненими даними, стріляли із ЗРК “С-300”. Крім будинку культури, покоджена адмінбудівля, заклад освіти, автомобілі.

Селище Гостре росіяни атакували з артилерії, пошкоджені два багатоквартирних будинки. Також з артилерії обстріляли Віролюбівку, тут понівечені дев’ять домівок та лінія електропередач.

Через пошкодження обстрілом електромережі, за повідомленням Міністерства енергетики, на Донеччині знеструмлена одна з шахт, підприємство не працює.

Крім того, як повідомила Донецька ОДА, у Часовоярівській громаді пошкоджені 13 приватних будинків і промислова будівля. У Сіверську обстрілом РФ розбитий будинок і два нежитлові приміщення. У Лиманській громаді зруйнований будинок у Торському, пошкоджені три будинки в Зарічному і чотири у Закітному.

Обстріли армії РФ розслідують як порушення законів та звичаїв війни.