Оперативники ліквідували бізнес на торгівлі амфетаміном зі щомісячним прибутком у чверть мільйона гривень. Також викрито групу збувачів канабісу. Загалом оголошено підозру п’ятьом наркоторгівцям. В умовах цілодобових обстрілів поліція продовжує боротись з наркозлочинністю.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/b6ce415a44db1aabb39753b142920e03-1024x775.jpg)
Встановлено, що житель Мирнограда та його спільник з Костянтинівки займались реалізацією оптових партій амфетаміну. «Товар» продавали з рук у руки перевіреним особам. Один «чек» вагою 0,25 г коштував 600 грн. Середньомісячний дохід наркоділків сягав 250 тисяч гривень.
У рамках кримінального провадження поліцейські провели 11 санкціонованих обшуків. Вилучено 29 згортків і 4 зіп-пакети з амфетаміном, інші наркотичні засоби, ваги, матеріали для фасування, банківські картки, телефони, пристрій для заглушування радіохвиль, а також 114680 гривень і 7000 доларів США.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/064cd3aefee95ef5486dd1e20d5e5635-661x1024.jpg)
Ще трьох мешканців Мирнограда затримали за збут канабісу. Зловмисники діяли з листопада 2023 року. Один пакет з наркотичною речовиною продавали за 500 гривень. Торгівля велася виключно з рук у руки.
Членів злочинної групи викрили під час проведення оперативної закупівлі 51 пакету канабісу вартістю 30 000 гривень.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/b81f260350ad49e502af8501e5b5164f-1024x768.jpg)
Вдома у організатора, який тимчасово проживає в Ужгороді, та збувальників вилучено 9 ємностей з речовиною, схожою на канабіс, телефони, банківські картки, ваги та гроші, отримані від протиправної діяльності.
Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді арешту.
Залиште коментар
Розгорнути ▼