Новий філателістичний бюлетень від Укрпошти погасили сьогодні на Донеччині.
Про це розповів голова області Павло Кириленко.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332040611_608400084464651_6691693389755984439_n-1024x683.jpg)
Аркуш із шістьома марками під промовистою назвою «ПТН-ПНХ» присвячено річниці повномасштабного російського вторгнення. На марках зображено графіті Бенксі в Бородянці.
“Як маленький хлопчик на тому графіті долає дорослого дзюдоїста, так і відносно маленька Україна долає найбільшу державу і «другу армію» світу. Ми у своїй перемозі не сумнівалися ані миті, зараз у ній вже не сумнівається весь світ. Ця впевненість — гарна тема, щоб закарбувати її в поштовій марці”, – зауважив Кириленко.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331337998_734490801464450_4059974179691600153_n-1024x683.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼