На Донеччині обговорили питання евакуації дітей з прифронтових населених пунктів

Питання евакуації дітей з прифронтових населених пунктів голова Донеччини Павло Кириленко обговорив на онлайновій нараді із правоохоронцями та керівниками районних і місцевих військових адміністрацій.

Кириленко зауважив, що зараз на території громад, де ведуться активні бойові дії, досі залишається майже 4 тисячі дітей. Їх значно менше, ніж було рік тому, однак все одно – це неймовірно велика кількість дітей, які живуть у постійній небезпеці.

“Продовжуємо інформувати батьків про відповідальність, яку вони несуть за життя і здоров’я своїх дітей – це відповідальність не тільки моральна, але й адміністративна. Кожен, хто підписує відмову від евакуації, повинен в повні усвідомлювати усі можливі наслідки. Особливу увагу приділяємо дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування”, – додав Кириленко.

Наражати дітей на смертельну небезпеку – неприпустимо, каже Кириленко.

” В Донецькій області росіяни за рік уже вбили 143 дитини – це тільки ті, про загибель яких відомо достеменно, без урахування жертв у Маріуполі та Волновасі. Ця страшна цифра не повинна зростати. Саме тому координуємо свої дії з правоохоронцями та робимо все можливе, щоби врятувати кожну дитину”, – додав він.