На Донеччині напередодні Великодніх свят піротехніки обстежують кладовища

На жаль, через активні бойові дії відвідувати кладовища дуже небезпечно, адже на Донеччині ворог замінував більшу частину територій. Щоб унеможливити виникнення нещасних випадків від спрацювання вибухонебезпечних предметів, піротехніки Служби порятунку продовжують перевіряти цвинтарі та прилеглу до них місцевість.

Про це повідомляє ДСНС у Донецькій області.

Саме сапери першими заходять на небезпечні території й ретельно обстежують кожен клаптик землі, під час чого вони нерідко виявляють та знешкоджують смертоносні залишки війни. Кладовища займають досить велику територію, тож на їх розмінування йде багато часу. Завдяки щоденній роботі піротехніків, безпечних місць на Донеччини стає більше.

Хочемо звернути увагу, що як і минулого року, у 2024 році теж слід утриматись від походів на цвинтар, особливо в зоні ведення активних бойових дій. Не забувайте, що велике скупчення людей провокує ворога на терористичні акти!

Шановні громадяни! Якщо ж ви все-таки вирішили піти на кладовище, то не забувайте дивитись під ноги, йдіть перевірними стежками, а якщо побачили підозрілий предмет – не підходьте та телефонуйте на номер 101 чи 102!