евакуація дітей

На Донеччині готують евакуацію дітей із Лиману та шести сіл

У Донецькій області через погіршення безпекової ситуації у зв’язку з ворожими обстрілами вирішено вивезти дітей з міста Лиман та шести сіл.

Як передає Укрінформ, про це повідомила Донецька ОВА із посиланням на начальника ОВА Вадима Філашкіна.

«Безпекова ситуація у регіоні за останній тиждень значно погіршилася… З огляду на постійні важкі обстріли, на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС прийняли важливе рішення про евакуацію родин із дітьми з деяких населених пунктів області. Зокрема, необхідно вивезти дітей з Лиману, сіл Липове, Нове, Карпівка, Ставки Лиманської громади, села Прогрес Гродівської громади та селища Зоря Іллінівської громади», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі в обласній військадміністрації чекають на погодження цього рішення від Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.

Влада області вкотре закликала населення евакуюйтесь до безпечніших регіонів України. «Перебуваючи в області, ви ризикуєте своїм життям та життями своїх близьких», – наголосили в ОВА.

Область має найбільшу протяжність лінії фронту, яка становить близько 300 км.

На території Донеччини наразі залишаються близько 472 тисячі жителів. Від початку повномасштабного вторгнення РФ у безпечні регіони з Донецької області евакуйовано понад 1 мільйон 415 тисяч людей, з них понад 168,77 тисячі дітей.