На Донеччині через обстріл росіян стало менше на один пункт незламності

Наразі в регіоні діють 209 пунктів незламності.

Вночі 28 лютого окупанти нанесли ракетний удар по частині ДСНС у Святогірську. Загинув один рятувальник та ще 4 отримали поранення. В результаті цього теракту пошкоджень зазнав пункт незламності, який облаштували рятувальники. Таким чином, тепер на Донеччині діє 209 пунктів незламності. Ще на 27 лютого їх було 210. Про це повідомляє PRO100 Media повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Ігор Бойко.

Окрім урядових організацій, правоохоронців, рятувальників до організації пунктів незламності долучився відповідальний бізнес. Підприємці обладнали їх генераторами та всім необхідним.

Восени на території області почали відкриватися пункти незламності. Вони обладнані всім необхідним в залежності від потреб громадян. В цих місцях можна зігрітися, підзарядити гаджети, скористатися інтернетом, випити чаю та навіть переночувати. В деяких містах є можливість випрати речі або прийняти душ. Інформація про розташування пунктів незламності розповсюджується органами місцевої влади. У Краматорській громаді дізнатися про їх розташування можна за номером 0990991505.