На честь Краматорських спортсменів знов лунав гімн України

Знов лунав гімн України на честь Краматорських спортсменів! – повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

У ваговій категорії до 120 кг чемпіоном Європи став Данило Ковальов з Краматорська. Результат переможця 1092,5 кг у сумі триборства та малі золоті нагороди у присіданні, з результатом 435 кг та у жимі 340 кг, після яких спортсмен вже був недосяжним для суперників і з кожним підходом тяги лише нарощував відрив. В останній вправі спортсмен зафіксував 317,5 кг та виборов малу срібну медаль. Тренери: Олексій Бичков та Альона Бичкова.

Знов перемога! В категорії понад 120 кг Шевченко Андрій на вершині чемпіонату Європи 2024! Спортсмен піднявся на першу сходинку п‘єдесталу пошани з сумою триборства 1130 кг. У присіданні йому підкорились 430 кг та здобута мала золота медаль. У жимі 340 кг і це ще одне золото. А в тязі Андрій зафіксував 360 кг та виборов малу срібну нагороду. Підготували спортсмена Олексій Бичков та Альона Бичкова.

У ваговій категорії до 93 кг Краматорськ представляв чемпіон Всесвітніх Ігор 2022 року та багаторазовим чемпіоном світу Рисєв Володимир. Спортсмен, підкоривши у тязі 327,5 кг, в присіданні – 392,5 кг, завойовує дві малі золоті медалі. Вага 307,5 кг в жимі лежачи дозволяє взяти мале срібло. З сумою триборства 1027,5 кг та трьома світовими рекордами серед ветеранів першої вікової групи у присіданні, жимі та сумі Краматорець стає переможцем чемпіонату Європи 2024! Чемпіона підготували Бичков Олексій та Бичкова Альона.

У категорії понад 84 кг змагалась Валентина Загоруйко. У присіданні Валентина зафіксувала 280 кг, установивши новий рекорд України, та здобула малу золоту нагороду. У жимі лежачи спортсменка підкорила 162,5 кг – це мала бронзова медаль. Вага 220 кг у тязі принесли спортсменці золоту нагороду та друге місце на п‘єдесталі пошани чемпіонату Європи, з сумою триборства 662,5 кг. Тренер спортсменки Тетяна Мельник.

У категорії до 84кг серед юніорок четверте місце посіла Нікогосян Аліна, представниця Краматорська. Спортсменка у присіданні впоралась з вагою 192,5 кг, у жимі завоювала малу срібну нагороду з результатом 117,5 кг, а в тязі зафіксувала 150 кг. Сума триборства 460 кг. Тренер Сергій Федоренко.

У командному заліку, як чоловіча, так і жіноча збірні посіли перші місця у командному заліку! Володимир Рисєв стали абсолютним чемпіонами змагань!

Вітаємо наших спортсменів, спортсменок та тренерів з прекрасними результатами та бажаємо міцного підкорення нових вершин! Далі буде!