пожежа

Минулої доби рятувальники Донеччини залучались до ліквідації 30 пожеж

Протягом минулої доби рятувальники Донеччини залучались до ліквідації 30 пожеж на території області, 3 з яких виникли внаслідок обстрілів.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

Вчора у першій половині дня в м. Сіверськ Бахмутського району внаслідок обстрілу виникла пожежа у приватному житловому будинку. На гасіння виїхали рятувальники 69 державної пожежно-рятувальної частини, які оперативно ліквідували пожежу на загальній площі 110 кв. м.

Того ж дня рятувальники Курівського гарнізону виїжджали на ліквідацію пожежі в смт Курахівка Покровського району, яка виникла у господарчій споруді внаслідок обстрілу населеного пункту. По прибуттю до місця особовий склад 7 державного пожежно-рятувального загону розпочинав гасіння пожежі, але через повторний обстріл та загрозу життю особового складу було прийнято рішення припинити ліквідацію пожежі й повернутися до місця дислокації.

Сьогодні вночі ворог обстріляв місто Костянтинівка, внаслідок чого виникла пожежа на території приватного домоволодіння. До місця події виїхав особовий склад 40 державної пожежно-рятувальної частини, які встановили, що відбувається горіння житлового будинку та господарчої споруди. Рятувальники ліквідували пожежу на загальній площі 140 кв. м.