Минулої доби рятувальники Донеччини ліквідували 6 пожеж на території області, 2 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів

16 квітня о 08:53 рятувальники 9 державного пожежно-рятувального загону прибули на виклик про пожежу в житловому будинку, що в м. Покровськ. На місці події надзвичайники встановили, що відбувається горіння будинку по всій площі. Вогнеборці о 11:50 ліквідували пожежу на площі 32 кв. м.

Причина та обставини пожежі встановлюються відповідними фахівцями.

Того ж дня через ворожий обстріл виникла пожежа у приватному житловому будинку в м. Лиман Краматорського району. Рятувальники 69 державної пожежно-рятувальної частини, які працювали на місці події, ліквідували загоряння будинку. Вогнем знищено 40 кв. м перекриття будинку та меблі.

Сьогодні опівночі внаслідок масованого ворожого обстрілу м. Лиман Краматорського району виникли пожежі на території 6 приватних домогосподарств. На місці події працювали рятувальники 69 державної пожежно-рятувальної частини. Надзвичайники понад 2 годин боролись із вогняною стихією та ліквідували загоряння. Внаслідок пожежі вогнем знищено 3 господарчі споруди, 1 житловий будинок та торговельну споруду.