Молодь Донеччини взяла участь в онлайн-марафоні «В пам’яті назавжди», присвяченому Дню пам’яті та перемоги над нацизмом.
Про це повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/439953978_1897283037411700_4932594638991510481_n.jpg)
Марафон, до якого долучилися понад 700 учнів, тривав півтора тижні і закінчився сьогодні.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438129570_1897283457411658_4961605919880851066_n-1024x694.jpg)
Протягом цього часу учасники декламували вірші, виготовляли та малювали мак пам’яті — символ вшанування всіх борців із нацизмом і жертв Другої світової війни. Світлини своїх робіт учні розміщували у соціальних мережах.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438108850_1897283500744987_7257459578610773338_n-1024x721.jpg)
“Дякую всім, хто взяв участь у марафоні. Пам’ятати про злочини минулого — важливо, щоб вчасно побачити нове зло і не допустити його зростання”, – наголошує Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438058726_1897283554078315_6510942968922400995_n-1024x742.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼