Відбувся захист проєктів обласного конкурсу з розробки smart-рішень «Школа-Техно» для молоді Донецької та Волинської областей. Команди юних винахідників представили свої інноваційні проєкти, спрямовані на впровадження інформаційних технологій у різні сфери життя, вирішення соціальних та економічних проблем.
Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/29_fffd55ed_820x360.jpg)
До конкурсантів, членів журі, організаторів та вболівальників з вітальним словом звернувся заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко.
“Програмування та інформаційні технології для багатьох з вас стануть майбутньою професією. Вже сьогодні Уряд напрацьовує Стратегію інноваційного розвитку України до 2030 року, що передбачатиме застосування цифрових технологій в усіх сферах життя. Це допоможе посиленню армії, більш якісному наданню адміністративних послуг, реабілітації ветеранів, розвитку економіки, створенню зручних умов для бізнесу та багато іншого.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/540_b8bad0da_820x360.jpg)
Впевнений, що набувши нового досвіду ви зможете гідно представляти Україну у подібних міжнародних конкурсах.
Нехай здійсняться всі ваші плани та задуми”, – сказав заступник очільника області.
Ігор Бойко також подякував Донецькому національному технічному університету та іншим організаторам заходу. Він підкреслив, що обласна влада планує і далі підтримувати реалізацію заходів, які сприяють побудові інноваційної країни, розкриттю потенціалу нашого підростаючого покоління.
1 місце у конкурсі зайняла команда “Ти не один” з чатботом про оцінку ментального здоров’я підлітків. 2 місце посіла команда “Іллінівські сови” з проєктом інтерактивного парку, а 3 – команда “SolarEnergy” з проєктом динамічної сонячної електростанції.
У номінації “Найкраще енергоефективне рішення” виграла команда “SolarTech” з проєктом контролю мікроклімату в актовий залі з використанням енергоефективних технологій. У номінації “Найкраще інклюзивне рішення” перемогла команда “DigitalWorldTeam” з проєктом кібернетичного протезу кисті руки. У номінації “Найкраще вирішення потреб клієнта” – команда “Друге Дихання” з власним вебдодатком з вивчення англійської мови.
До складу журі увійшли представники бізнес інкубаторів “Сікорський Челендж” та “YEP”, які запропонували участь командам у своїх освітніх акселераційних програмах.
Три команди-переможці конкурсу “Школа-Техно” були запрошені до участі у фінальному відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу “Steam-House”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼