16 травня фахівці Краматорського міського центру зайнятості завітали до селища Дмитрівка в Краматорській громаді.
Про це повідомляє Краматорський міський центр зайнятості.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436367858_750317077257359_1270830256423987641_n-1024x574.jpg)
Під час зустрічі спеціалісти запропонували присутнім ознайомитися з переліком актуальних вакансій по Краматорську та розповіли, що на час дії воєнного стану всі бажаючі можуть взяти участь в суспільно корисних роботах і тим самим допомогти підтримувати життєдіяльність міста й отримати тимчасову зайнятість з гарантованим заробітком. Також фахівці у ході спілкування з мешканцями селища надали інформацію про можливість проходження професійного навчання, підвищення або перекваліфікації, отримання ваучера. Під час заходу присутні дізналися про види грантової допомоги, яку пропонує держава для розвитку й започаткування власної справи, та отримали поради по створенню бізнес-плану.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436301540_750317100590690_7122933556131969422_n-1024x677.jpg)
Загалом на захід завітали 28 жителів селища, з яких 9 громадянам були запропоновані варіанти працевлаштуванні, а 5 учасників подали документи для реєстрації в службі зайнятості та отримання статусу «безробітного». У ході зустрічі 7 мешканців зацікавилися участю в суспільно корисних роботах, а 25 осіб замислилися над можливістю отримання ваучера та проходження професійного навчання. Робота мобільного центру зайнятості триватиме й надалі, адже ми бачимо, що громадяни нашої громади потребують допомоги безпосередньо на місцях.
Залиште коментар
Розгорнути ▼