Мобільний центр зайнятості

Мобільний центр зайнятості продовжує роботу на Донеччині

Команда фахівців Дружківського міського центру зайнятості 21 березня провела виїзний захід у Миколайпільському старостинському окрузі. 

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Громадяни отримали інформацію про актуальні вакансії та джерела пошуку роботи, можливість профнавчання та навчання за ваучером, а також консультації щодо порядку отримання статусу безробітного та виплати допомоги по безробіттю. 

Учасникам заходу розповіли про можливості участі в грантовій програмі «Власна справа» та організації підприємництва, долучення до суспільно корисних робіт тощо. 

Фахівці центру зайнятості також поспілкувалися з представницею адміністрації округу Яною Білоус. Сторони обговорили перспективи організації суспільно корисних робіт, адже громаді потрібна допомога у розвантаженні та видачі гуманітарної допомоги, а також в упорядкуванні територій.

Голова фермерського господарства «Щедрий лан» Дмитро Іноземцев здійснював підбір кандидатів на вакансії підсобних робітників та трактористів. Роботодавець зацікавився компенсаційними виплатами за працевлаштування окремих категорій безробітних громадян. Фахівці надали йому консультації з питань отримання державної фінансової підтримки.

За результатами виїздного заходу п’ятеро мешканців округу пройшли співбесіду та вирішують питання працевлаштування, четверо селян будуть забезпечені тимчасовою зайнятістю, двоє учасників підвищать свою конкурентоспроможність на ринку праці у центрах ПТО ДСЗ.