Мобільний клас з мінної безпеки, 15 березня, побував у Краматорську.
Про це повідомляє 12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/430327066_882117870379908_4038092878460993456_n-1024x768.jpg)
На сьогоднішній час тематика мінної безпеки не втрачає свою актуальність на Донеччині. Тому рятувальники продовжують навчати населення безпечної поведінки з вибухонебезпечними або підозрілими предметами.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432103091_882117853713243_4263705845045068395_n-1024x768.jpg)
Під час заходу фахівці більш детально розповідають про види вибухонебезпечних предметів та яку загрозу вони несуть. У допомогу стають інтерактивні стенди з різновидами мін.
Рятувальники закликають населення у разі виявлення небезпечної знахідки:
– НЕ чіпати;
– ВІДІЙТИ на безпечну відстань;
– ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ 101.
Залиште коментар
Розгорнути ▼