Мобільний клас з мінної безпеки побував у Дружківці

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із порушенням правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, співробітники Краматорського районного управління разом із представниками Національної поліції провели профілактичний захід серед мешканців міста Дружківка за допомогою мобільного класу з мінної безпеки.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

Громадяни могли ознайомитися з видами мін, снарядів та гранат за допомогою рельєфних плакатів. Використовуючи навчальні ролики рятувальники та поліцейські нагадали перехожим алгоритм дій, якого потрібно дотримуватися при виявленні підозрілих предметів. Зокрема, присутніх закликали бути дуже обережними та не чіпати залишені без нагляду предмети. Фахівці ДСНС підкреслили, що при виявленні вибухівки або підозрілих предметів лише безумовне виконання заходів безпеки є гарантією того, що не станеться нещасний випадок.

По завершенню профілактичних бесід, інспектори ДСНС вручали співрозмовникам інформаційні листівки з вищевказаної тематики та акцентували увагу на необхідності негайно повідомляти про небезпечні знахідки на номер “101” або “102”.