Місію виконано: з села в Краматорському районі евакуювали всіх дітей

«Білі янголи» вивезли з села Терни Лиманської громади всіх дітей. Єдиними родинами з дітьми в селі лишалися двоє жінок – з 7-річною дівчинкою та 8-річним хлопчиком. Матері погодилися на пропозицію поліцейських евакуюватися, бо розуміють смертельну небезпеку.

Ситуація в населеному пункті вкрай важка, адже він розташований безпосередньо на лінії фронту. Обстріли росіян не припиняються ні на мить, тут не залишилося жодного вцілілого будинку.

«Білі янголи» підігнали броньований транспорт, одягли дітей у спеціальні бронежилети й шоломи та швидко доправили усіх до безпечного місця. Звідти родина вирушила до родичів на Кіровоградщину. Під час евакуації правоохоронцям допомагав пес Блек, який підбадьорював дорослих і малечу.

Наразі в с.Терни не залишилося жодної родини з дітьми.

Цього дня правоохоронці вивезли також сім’ю з села Зарічне, яке щодня страждає від обстрілів з боку армії рф. Родина з двома дівчинками віком 11 та 4 років до останнього не хотіла залишати рідну домівку. Але життя під снарядами стало нестерпним, й батьки вирішили виїхати до безпечного регіону.

Евакуація відбувалася у прискореному режимі, адже над екіпажем почав кружляти ворожий дрон. Завдяки злагодженим діям поліцейських родина була врятована. За допомогою волонтерів сім’я вирушила у Київську область, де для них вже підготовлено прихисток.

Головний пріоритет роботи поліції – евакуація сімей з дітьми. Залишатися на Донеччині небезпечно, ворог підступно б’є по будинках мирних мешканців.

Якщо вам потрібна допомога в евакуації або будь-яка інша, звертайтеся на гарячу лінію евакуаційної групи «Білий Янгол», яка працює на Лиманському напрямку, за телефоном 066-5616-102. Поліцейські організують виїзд і допоможуть із прихистком.