Мінвідновлення запустило сайт для пошуку вакансій у сфері відбудови: які пропозиції роботи є для жителів Краматорського району

Міністерство відновлення запустило веб-портал з пошуку вакансій у сфері відбудови. Проєкт «Робота та відновлення» реалізується з Державним агентством відновлення, АТ «Укрпошта» та АТ «Укрзалізниця», за підтримки громадської спілки «Українська інфраструктурна асоціація», а також порталу robota.ua. Завдяки проєкту безробітні можуть працевлаштуватися в транспортній галузі, галузі зв’язку, будівництві та у сфері відбудови загалом.

Повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури на сторінці у Фейсбуці.

На створеному порталі є перелік вакансій від роботодавців, залучених у відновлення регіонів, територій та інфраструктур. Деякі пропозиції передбачають безоплатне навчання, перекваліфікацію та/або проживання, що особливо важливо для внутрішньо переміщених осіб.

Наразі на веб-сайті більше тисячі актуальних вакансій, які постійно оновлюються.

Роботодавці з Донеччини вже розмістили свої оголошення. Зокрема, з Лиману, Краматорська, Костянтинівки, Слов’янська, Добропілля. Наприклад, у Слов’янську шукають штукатурів, мулярів, слюсарів, теслярів.У Краматорську поки одна вакансія – електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач 5 розряду.

«Цей проєкт допоможе забезпечити роботою українців, в тому числі тих, які були змушені залишити свої домівки. А також підсилити кадровий потенціал підприємств інфраструктури та сфери відновлення в цілому», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.  

Нагадаємо, портал robota.ua за ініціативи Міністерства відновлення провів опитування щодо викликів у працевлаштуванні вимушено переміщених осіб. Переважна більшість опитаних (56,2%) наразі не мають роботи і активно її шукають. При цьому чверть респондентів (26,2%) хоча і працевлаштовані, але шукають краще місце роботи. Більш ніж половина опитаних (64,4%) шукають повну зайнятість, а неповна зайнятість або фриланс цікавить 39% та 16,5% опитаних відповідно.