в'язниці україни

Мешканцю Слов’янська загрожує 8 років в’язниці за виправдовування агресії РФ проти України

На Донеччині заарештовано чоловіка, який поширював у соцмережі заклики щодо здійснення атак на Київ. Мешканцю Слов’янська загрожує 8 років в’язниці.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

У травні–липні 2022 року проросійськи налаштований чоловік поширив через власний акаунт в забороненій соціальній мережі відеоролик на підтримку учасників збройних формувань із Чеченської Республіки, які беруть участь у повномасштабному вторгненні рф на територію суверенної України.

Крім того, він розповсюдив повідомлення користувачів так званих Z-спільнот про обстріли нібито українськими захисниками мирного Донецька у відповідь на невдачі на фронті. Чоловік активно репостив зневажливі й хибні висловлювання інших прихильників війни про українську владу і Збройні Сили України, в тому числі, що стосувались воїнів батальйону «Азов». Також слов’янець поширював заклики щодо здійснення атак на Київ і, зокрема, на адміністрацію Президента нашої держави.

Наразі суд задовольнив клопотання прокурорів щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Максимально чоловіку загрожує 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.