Слов'янськ

Мешканці Слов’янська можуть виїхати до Львова, Черкас, Польщі, Києва, Закарпаття та Чехії

Жителі Слов’янська можуть виїхати до Львова, Черкас, Польщі, Києва, Закарпаття та Чехії.

Про це повідомив голова Слов’янської ВЦА Вадим Лях.

“Часто повторюю фразу: сподіваємося на краще, але готуємось до найгіршого. Тож сьогодні хочу повернутися до питання евакуації. Як показала практика минулого року, найскладнішою стає моральна готовність виїхати у потрібний момент”, – зауважив Вадим Лях.

За його словами, мешканців міста відправлятимуть на рейс до Покровська, на безкоштовний потяг до Львова. У цьому випадку люди самі шукають житло і можуть вийти на будь-якій станції згідно маршруту. Наступний рейс у четвер, 9 лютого.

12:02; 16.02; 20.02; 24.02; 28.02 будуть рейси на поїзд до Черкаської області. Там у сільській місцевості мешканцям Донеччини пропонують безкоштовне розселення, харчування та соціальні виплати.

Збирається група для виїзду до Польщі. Проживання в санаторіях та турбазах у Карпатах. Забезпечується триразове харчування, одноразова допомога, щомісячна допомога на дітей. Діти можуть відвідувати садок та школу. Виїзд із Києва автобусом, вартість проїзду – 2 тис. грн.

Цей маршрут доступний за наявності закордонного паспорта та можливості виїзду за кордон.

Також збирається група на Закарпаття. Безкоштовне проживання на базі відпочинку у горах. Харчування – за свій рахунок. Пріоритет – сім’ї з дітьми. Кількість місць обмежена.

Сім’ї з трьома та більше дітьми мають можливість поїхати до Києва. Розміщення в хостелі – з харчуванням, одягом для дітей та соціальним супроводом.

За час перебування волонтери допомагають знайти роботу.

Маломобільним та лежачим мешканцям громади пропонують евакуацію санітарними поїздами до лікувальних закладів західних областей країни.

Волонтери, з якими співпрацює Слов’янська військова адміністрація, пропонують виїзд до Чехії.

Запис на евакуацію – за телефонами гарячої лінії