Мешканці Донеччини цього тижня отримали понад 583 тонни благодійної допомоги.
Як повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, спільно з благодійниками, місцевими військовими адміністраціями, волонтерами доставили до громад Донеччини продуктові та гігієнічні набори, хліб, питну воду, медикаменти, а також генератори.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438796155_1886404881832849_1941937531658241665_n_820x360.jpg)
Першочергово допомогу отримали вразливі категорії населення. Зокрема, люди пенсійного віку, багатодітні родини та сім’ї з дітками.
«Щиро вдячний благодійним організаціям та волонтерам за спільну регулярну роботу в цьому напрямку. Разом допомагаємо тим, хто сьогодні особливо цього потребує!» – наголосив Вадим Філашкін.
Залиште коментар
Розгорнути ▼