Спорт

Мешканці Донеччини можуть обрати кращого спортсмена області в січні 2023 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Пропонуємо спортивній громадськості, усім прихильникам рухової активності та здорового способу життя долучитися до голосування щодо визначення кращого атлета з олімпійських видів спорту в січні 2023 року, наставник якого автоматично буде визнаний кращим тренером місяця.

Зазначимо, що в першому місяці 2023 року кандидатур на звання кращих у неолімпійських видах спорту та видах спорту серед осіб з інвалідністю не було через відсутність офіційних змагань. Тому стартувало опитування тільки щодо олімпійців, і триватиме воно до 12-00 п’ятниці, 10 лютого.

Переможець стане відомий за підсумками голосування вболівальників у соціальній мережі Facebook за нижченаведеним посиланням, а також голосування експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Голосування за кращого спортсмена Донецької області в січні 2023 року з олімпійських видів спорту можна за посиланням:

https://poll.app.do/the_best_athlete_january_2023_sportdonoda?fbclid=IwAR3Ya1xONAPulFgN3xcZX6Dd6pthOjzRNyhAcKqZa0JUTqMScjwaks3dUbo